O firmie

STEIGER TEAM to firma specjalizująca się głównie w pracach na wysokościach – tak z wykorzystaniem podnośników jak i w dostępie budowlanym i linowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w pracach tego typu potwierdzone jest posiadanymi przez naszych pracowników certyfikatami /uprawnieniami – IRATA i SPRAT (w dostępie linowym), UDT 1P (obsługa podestów ruchomych, przejezdnych).

Podstawą naszej oferty są: sieci światłowodowe (montaż, spawanie, pomiary), sieci LAN (montaż, pomiary), instalacje nisko- i średnio-prądowe, systemy audio-wizualne i zabezpieczeń.

W ostatnich latach, dzięki uczestnictwu w wielu ciekawych projektach zakres oferowanych przez nas usług udało się nam rozszerzyć o: montaż /demontaż konstrukcji stalowych i linii technologicznych, montaż fasad i konstrukcji aluminiowych.
To jednak nie koniec naszej oferty, w której znaleźć można także czyszczenie /serwis /ekspertyzy wszelkiego rodzaju powierzchni – od szklanych i aluminiowych fasad budynków, przez konstrukcje, na wnętrzach kotłów przemysłowych kończąc. Nie bez znaczenia zostaje tu podjęcie przez nas współpracy z jednym z wiodących producentów chemii, w tym także środków czyszczących, na świecie – firmą ILKA.

Do wszystkich naszych klientów podchodzimy indywidualnie w celu jak najlepszego dostosowania naszej oferty do konkretnych potrzeb. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą – zapraszamy do kontaktu, również w przypadku kiedy ewentualna współpraca miała by wyjść poza ramy naszej standardowej oferty!